PL EN DE
+48 75 761 03 17
Recepcja
Rezerwacja
Rezerwacja
Dojazd
Dojazd
Galeria
Galeria
menu menu
Spiż

Bon Turystyczny

Akceptujemy Bony

Nasz obiekt będzie honorował bony turystyczne, jak tylko zostaną zatwierdzone i wprowadzone przez Ministerstwo Rozwoju. Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane.

Informacja o możliwości aktywacji bonu zostanie opublikowana na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Rozwoju.

Bon w wysokości 500 zł będzie przysługiwać na każde dziecko. W przypadku dziecka niepełnosprawnego osoba uprawniona otrzyma dodatkowy bon o wysokości 500 zł. (W sumie 1000 zł) Bony są wolne od podatku i nie wlicza się go w dochody. Wygasa 31 marca 2022 r.
Pałac Miłków
Pałac Miłków
Płatność Bonem

Za pomocą bonu będzie można dokonywać płatności wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty bonu. Dla przykładu – w przypadku gdy posiadamy bon o wartości 500 zł – transakcje mogą być rozbite na przykład na dwie płatności na różne usługi w hotelu – 200 zł i 300 zł. Bon zrealizowany może być tylko i wyłącznie na usługi z udziałem dziecka.

Płatność za pomocą bonu będzie możliwa również w przypadku, gdy wartość usługi hotelarskiej lub imprezy turystycznej przekracza jego wartość. Pozostała kwota musi zostać uregulowana gotówką lub przelewem.
Jak uzyskać Bon?

Nie trzeba składać dodatkowych wniosków o przyznanie bonu. Trzeba go będzie jedynie aktywować.

Bon będzie generowany w systemie teleinformatycznym dostarczonym i prowadzonym przez ZUS. W celu aktywacji bonu koniecznie będzie zalogowanie się przez osobę uprawnioną w systemie PUE ZUS i potwierdzenie poprawności danych lub dokonanie aktualizacji danych dotyczących adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu.
Pałac Miłków
Wszystkie oferty Kup Voucher

Hotel Pałac Restauracja Spiż 58-535 Miłków /k Karpacza Wiejska 218 +48 75 761 03 17 +48 75 761 02 10
Powered byhotelsystems.pl